Yuri Lady Barnett's
(Juráš)

Chovný pes / Stud male
Datum narození / Date of birth: 18. 6. 2018
Chovatel / Breeder: L. Zitová, Lady Barnett's
Otec / Father: Ch. CIB, CIE Thorin Lady Barnett's
Matka / Mother: Ch. JWW13, CIB, CIE Odeta Lady Barnett's

Genetické testy / genetic tests: POAG N/N clear

Český junior šampion / Czech junior champion
Slovenský junior šampion / Slovak junior champion
Český šampion / Czech champion

Zkoušky / Working test:
Barvářské zkoušky honičů I. cena, CACT / Hunting test 1st prize, CACT
Rodokmen / pedigree
Výsledky výstav / show results
datum / date místo / place výstava / show třída / class rozdodci / judge výsledek / result
1.2.2020 Brno (CZ) Mezinárodní výstava / international show pracovní / working A. B. Sluiter (NL) V1 / Exc. 1, CAC, res. CACIB
24.1.2020 Nitra (SK) Mezinárodní výstava / international show pracovní / working Jozef Jursa (SK) V1 / Exc. 1
1.12.2019 Praha (CZ) Mezinárodní výstava / international show pracovní / working Dorota Witkowska (PL) V1 / Exc. 1, CAC
30.11.2019 Praha (CZ) Mezinárodní výstava / international show pracovní / working Rekiranta Paula (Fi) V1 / Exc. 1, CAC
27.10.2019 Bratislava (SK) Mezinárodní výstava / international show mezitřída / intermediate Dawn Redman (AU) V1 / Exc. 1, CAC, CACIB
26.10.2019 Bratislava (SK) Mezinárodní výstava / international show mladých / juniors Janusz Opara (PL) V1 / Exc. 1, CAJC
25.10.2019 Bratislava (SK) Mezinárodní výstava / international show mladých / juniors Susan Cameron-Codognotto (AU) V1 / Exc. 1, CAJC
28.9.2019 Wroclaw (PL) Mezinárodní výstava / International show mezitřída / intermediate Dorota Witkowska (PL) V1 / Exc. 1, CWC
18.8.2019 Bratislava (SK) Mezinárodní výstava / International show mladých / junior Lenka Frnčová (CZ) V1 / Exc. 1, CAJC
17.8.2019 Bratislava (SK) Mezinárodní výstava / International show mladých / junior Věra Dvořáková (CZ) V1 / Exc. 1
4.8.2019 Týn nad Vltavou (CZ) Krajská výstava / regional show mladých / junior František Šimek (CZ) V1, Vítěz třídy / Exc. 1, Winner of class
13.7.2019 Mladá Boleslav (CZ) Národní výstava / national show mladých / junior Jaroslav Matyáš (SK) V1 / Exc. 1, CAJC
16.6.2019 Wels (A) Evropská výstava / European show mladých / junior Hana Ahrens (A) VD / VG
9.6.2019 Tábor (CZ) Klubová výstava / Club show mladých / junior Barbara Larska (PL) V4 / Exc. 4
8.6.2019 Tábor (CZ) Speciální výstava / Special scent hound show mladých / junior Tomasz Mroczek (PL) VD4 / VG4
18.5.2019 Litoměřice (CZ) Mezinárodní výstava / International show mladých / junior Tadeáš Mašlanka (CZ) V1 / Exc. 1, CAJC, BOJ, BOS
13.4.2019 České Budějovice (CZ) Mezinárodní výstava / International show mladých / junior Božena Ovesná (CZ) V1 / Exc. 1, CAJC, BOJ